Advertising
A adormit cu țigara aprinsă și i-a luat foc casa
20 oct. 2018, 15:40

tigara
Articol scris de Scris de Tesinschi Augusta
Locuința unui jibouan, situată pe strada Parcului, a fost cuprinsă de flăcări în cursul serii de vineri, 19-octombrie. Și asta după ce proprietarul a adormit cu țigara aprinsă. La fața locului, pentru stingerea flăcărilor, au intervenit pompierii jibouani din cadrul Inspectoratului pentru Situații de Urgență ISU ''Porolissum'' Sălaj. Până la lichidarea incendiului, flăcările au mistuit piese de mobilier, însă din fericire nu au existat persoane rănite.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 07:54 - Bătaie în Centrul Vechi din București între români și ucraineni, după concertul lui Max Korzh. Patru reținuți
- 21:07 - Secția de Pediatrie a spitalului din Mangalia, ÎNCHISĂ după ce singurul medic și‑a luat concediu prelungit. Părinții revoltați cer găsirea unei soluții
- 19:35 - Ministrul Sănătății, după moartea la școală a adolescentului din Bacău: „Nu apăr pe nimeni. Posibile greșeli, dacă s-a greșit vor fi sancțiuni”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Salaj și pe Google News














