Advertising
INCENDIU URMAT DE O EXPLOZIE LA UN LABORATOR DE MUNIȚIE DIN BUCUREȘTI. O FEMEIE A MURIT

INCENDIU URMAT DE O EXPLOZIE LA UN LABORATOR DE MUNIȚIE DIN BUCUREȘTI. O FEMEIE A MURIT
Scris de Realitatea de Salaj Publicat: 29 apr. 2025, 16:13
Un grav accident s-a produs marți la un laborator de testare a muniției, situat pe șoseaua de centură a Capitalei, în zona Pantelimon. O femeie a murit carbonizată în urma unui incendiu urmat de o explozie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Salaj și pe Google News


























