Advertising
Două case din cartierul Ortelec, cuprinse de flăcări. Pompierii, la fața locului
20 feb. 2020, 08:34

Două case din cartierul Ortelec, cuprinse de flăcări. Pompierii, la fața locului
Locuințele cuprinse de flăcări se află pe strada Parului
Pompierii zalăuani au intervenit în această dimineață, joi- 20 februarie, în jurul orei 8, pentru a stinge două incendii în cartierul Ortelec din municipiu. Potrivit reprezentanților Inspectoratului pentru Situații de Urgență (ISU) ''Porolissum'' Sălaj, este vorba despre două locuințe de pe strada Parului. Pompierii sunt la fața locului și acționează pentru lichidarea flăcărilor.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:07 - Secția de Pediatrie a spitalului din Mangalia, ÎNCHISĂ după ce singurul medic și‑a luat concediu prelungit. Părinții revoltați cer găsirea unei soluții
- 19:35 - Ministrul Sănătății, după moartea la școală a adolescentului din Bacău: „Nu apăr pe nimeni. Posibile greșeli, dacă s-a greșit vor fi sancțiuni”
- 18:47 - Scandal uriaș la AJVPS Vâlcea. Acuzații de abuzuri, intimidări, braconaj, sclavagism și afaceri cu hrana animalelor - DOCUMENTE
Urmărește știrile Realitatea de Salaj și pe Google News














