Advertising
AUR NU MERGE LA ”SIMULACRUL” DE LA COTROCENI. GEORGE SIMION: RACUL, BROASCA ȘI ȘTIUCA NU SE POT ÎNȚELEGE
19 iun. 2025, 11:42

AUR NU MERGE LA ”SIMULACRUL” DE LA COTROCENI. GEORGE SIMION: RACUL, BROASCA ȘI ȘTIUCA NU SE POT ÎNȚELEGE
Un mesaj extrem de important a fost postat, joi, pe Facebook de liderul AUR, George Simion.
Un mesaj extrem de important a fost postat, joi, pe Facebook de liderul AUR, George Simion.
"Racul, broasca și cu știuca se închină la satana și spun că Simion e de vină! Nu participăm azi la Cotroceni dar duminică răspundem Prezent la chemarea românilor", a transmis Simion, în mesajul postat pe contul contul său de socializare.
Sursa: Realitatea din AUR
Citește și:
- 19:06 - Daniel Băluță dezminte falsurile grosolane privind otrăvirea lui. ”Nu cred că Anca Alexandrescu a fost implicată. Nu mi-aș permite niciodată să acuz familia Realitatea”
- 16:38 - Sorin Grindeanu explodează după atacurile din coaliție: „Asistăm la o mascaradă! Se poate și fără voi. Toți plecați acasă”
- 16:07 - Miza întrunirii Consiliului Nord-Atlantic de azi pentru țara noastră. Ana Maria Păcuraru: „România devine stat de primă linie”
- 15:59 - CSM acuză un „atac fără precedent” asupra justiției: peste 3.500 de judecători denunță presiuni politice
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Salaj și pe Google News













